Kampaně na podporu Čalantiky

Koloběžka Dobroběžka

Dobrodruh Marek Jelínek ujel na své červené koloběžce neuvěřitelných 7850 km z Nového Dillí v Indii do Singapuru. Cestou uprostřed chudého Bangladéše navštívil několik škol, včetně centra Čalantika, kde se děti učí díky nám, Čechům. Marka lidé podpořili nákupem jeho virtuálních kilometrů a výtěžek byl věnován dětem do centra Čalantika. 

 

Kniha My, děti slumu

Kniha My, děti slumu vznikla v roce 2017 v návaznosti na návštěvu Fotografa bez talentu v Bangladéši. Nedůstojné podmínky, ve kterých místní děti a lidé žijí, chudoba a překážky, které místním dětem znemožňují dokončit základní vzdělání, jej motivovaly k tomu, podat o tom, co zde zažil, svědectví. Nafotil přes 150 působivých fotografií, které zachycují běžný život ve slumu – v zemi, která má nejvyšší hustotu zalidnění na světě.

 

Pio Squad for Čalantika

V listopadu 2014 se členové kapely PIO Squad, Efko, Eurodel, De Puta Madre, DJ J-Kid a Ruda, spolu s režisérem Honzou a vedoucí projektu Jarmilou, vydali do Dháky, jednoho z nejlidnatějších měst světa. Vytvořený videoklip i samotná skladba vznikaly při setkávání s lidmi, návštěvě slumů a centra Čalantika, večerní školy či dětských pracovních dílen.

 

Děkujeme za podporu!

    

Čalantika ADRA

Copyright © 2019 ADRA
Web vytvořila B Media Solutions s.r.o.