DĚKUJEME!

Projekt Dobroběžka se koná pod záštitou neziskové organizace ADRA, o.p.s. Firmy, které zaujala myšlenka dobrodružného cestovatele Marka pomoci jeho cestou Asií dětem z nejchudších míst v Bangladéši, projekt dobrovolně podpořily. Firmy oslovoval většinou Marek sám. S některými z nich měl již předchozí zkušenosti při jeho cestě Jižší Amerikou. Firmy se zapojovaly různými způsoby, dle jejich zaměření a možností. 

Partneři Dobroběžky se do projektu zapojovali:

  • finančním darem
  • věcným darem do soutěže
  • věcným darem Markovi na cestu
  • pomocí s propagací
  • poskytnutím svých produktů
  • zapůjčením materiálů

 

A jaké firmy projekt Dobroběžka podpořily? 

Generální partneři: Yedoo, Fujifilm a Ipsum Grande.

Hlavní partneři: RS development, ČSOB pojišťovna a Stablecam

Ostatní partneři: Anapur, Azub, Botas, GPS Dozor, Husky, Ilin.cz, Město Kolín, Koloběžkárna.cz, Ortlieb, Nakladatelství Portál, Rejoice, Polodrahokam.cz, Slevomat a Powerprint.

Všem partnerům tímto ještě jednou moc děkujeme. Bez jejich pomoci by Markova koloběžka byla krásnou červenou koloběžkou, ale díky sponzorům se mohla stát koloběžkou Dobroběžkou.

 

Srdečně děkujeme všem partnerům a sponzorům, kteří se na Markově cestě podílí. Děkujeme také Pavlu Liškovi a Petru Fialovi za natočení upoutávky a Petře Římalové za kameru a střih. V neposlední řadě pak všem lidem, kteří se rozhodnou projekt podpořit. Bez Vás by to totiž byla jenom obyčejná koloběžka.

Děkujeme za podporu!

    

Čalantika ADRA

Copyright © 2019 ADRA
Web vytvořila B Media Solutions s.r.o.